Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Pas 5 ditësh izolim, Biden rezulton negativ për Covid-19

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i SHBA, Joe Biden ka rezultuar negativ për Covid pas një izolimi pesë-ditor.

Lajmin e ka bërë me dije mjeku i presidentit me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ai shkruan se Biden ka bërë një test mbrëmjen e djeshme dhe një sot dhe tek të dy ka rezultuar negativ.

Presidenti do të mbajë një për 10 ditë për të parandaluar përhapjen e virusit.

Biden me anë të një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se i është kthyer obligimeve të tij në Shtëpinë e Bardhë teksa ka falënderuar mjekët që u kujdesën për të.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img