Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Pas 45 vitesh…arrijnë t’ia zhysin kokën BLEDI MANES (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

822e211b86956c19097aaa0babfd71eb

Gazetari i njohur Bledi Mane ka festuar ditëlindjen e tij të 45-të. Këtë moment të veçantë të jetës së tij Mane e ka festuar pranë miqve të tij gazetarë, por jo vetëm në një lokal nate në kryeqytet.

Ndërsa pjesë e festës është edhe miku i tij, aktori i humorit Rezart Veleshja. “Për 45-vjetorin e Bledi Manes”, dëgjohet të thotë aktori.

Siç shihet mga pamjet teksa ka ardhur torta miqtë kanë kërkuar që Bledi të zhysë kokën dhe gazetari u është përgjigjur duke pranuar kërkesën e tyre.

Më pas festa ka vijuar.

Ndiqni videon që newsbomb.al sjell më poshtë!

 

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img