Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Parukieria nuk donte t’i priste flokët, Bora Zemani i bën ‘të pabërën’ (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Bora Zemani ka ndryshuar look duke prerë flokët që gjithmonë jemi mësuar t’i shohim të gjatë dhe të zinj.

Ditën e sotme moderatorja tregoi për ‘incidentin’  e ndodhur tek parukieria e saj.

Bora zgjodhi të kishte flokë të shkurtër por siç duket parukieria nuk paska qënë aspak dakort me këtë vendim të Borës.

Në një video të publikuar në Instagram moderatorja ka treguar momentin kur parukiera nuk donte t’ia priste flokët, ajo ka marrë gërshërën dhe i ka prerë vetë.

’Po ju a do i prisni vetë flokët nëse parukiera e juaj nuk do të ishte dakort? Ja çfarë më detyroi të bëjë e imja’ ka shkruar Bora pranë videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img