Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Parukieria më e lumtur në Shqipëri, merr “Fletë Nderi” nga Rama: Ja pra të dashur shokë e shoqe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Çfarë ndodh kur je korrekt me shtetin, paguan taksat, pret kuponin tatimor…? E para është se tatimorët nuk të shfaqen te dera për të të sekuestruar pajisjet.

E dyta? Merr një “Fletë Nderi” nga vetë kryeministri Edi Rama. Kështu i ka ndodhur edhe një parukieres, e cila ndhet mjaft e lumtur me këtë letër që ka mbërritur në adresë të saj, në këtë prag festash.

“Ja pra të dashur shokë e shoqeni, biznesmenë e konkurentë. Dhe kjo arrihet me punë, ndershmëri ndaj klientit, rregullave të biznesit ndaj qeverisë…..Juaja gjithmonë…..”, shkruan ajo në foton e “Fletës së Nderit” që mbyllet me “Juaji gjithmonë, Edi Rama”.

Më shumë
spot_img
spot_img