Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Parukieri i VIP-ave në Tiranë, Olti Shulla “merr në dorë” Inën dhe përfundimi është kaq i bukur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ina Kollçaku, bukuroshja e emisionit “Rrethi Katror” ka bërë një ndryshim drastik në pamje. Ajo ka zgjedhur parukierin dhe grimierin e njohur të Tiranës, Olti Shullën, i cili e ka nxjerr vërtet aq bukur.

“Sms te pafundme kam marr ne inbox nga te gjithe ju qe prisnit me padurim ndryshimin e pamjes se Ines! Ina Kollçaku me vleresoi me noten maksimale sot per ndryshimet e look-ut te saj dhe te te gjitha vajzave dhe zonjave”, shkruan Olti dhe ndan fotot e mëposhtme.

Ndryshimi në pamjen e Inës ka lënë pa fjalë ndjekësit e parukierit të VIP-ave dhe vetë ata të bukuroshes së “Rrethit Katror”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img