Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Partnerja e Marco Verrattit “çmend” fansat, pozon “topless” para pasqyrës

Shkruar nga Newsbomb
Marco Verratti është me shumë fat, pasi në krah ka një partnere bukuroshe si Jessica Aidi. Kjo e fundit është bërë protagoniste orët e fundit, duke publikuar foto “hot” dhe duke “çmendur” ndjekësit e saj. Modelja e njohur ka udhëtuar drejt Dubait, por fotot e postuara nga ky udhëtim “lluksi” nuk kanë qenë për të treguar diçka nga qyteti arab, por disa foto provokuese para pasqyrës. 32-vjeçarja e mbuluar vetëm nga një peshqir, ka pozuar para pasqyrës në mënyra tepër tunduese. Ajo gjithashtu ka publikuar një foto “topless” duke krijuar shumë komente dhe reagime nga fansat e saj më të zjarrtë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese