Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Partneri juaj është qytetar amerikan? Ambasada e SHBA njoftim të rëndësishëm për vizat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bc99c9c846a5fe25abb5b8a911a9ce9c

Ambasada e amerikane në Tiranë ka një dhënë një njoftim të rëndësishëm për procedurat e bashkimit familjar për në SHBA.

Ambasada thekson se të interesuarit të dorëzojë peticionin për vizën K-1 pranë USCIS.

“Keni rënë në dashuri dhe jeni fejuar? Nëse i fejuari juaj është qytetar Amerikan, atëherë ai ose ajo duhet të dorëzojë peticionin për vizën K-1 pranë USCIS për ju. Duhen disa muaj për shqyrtimin e peticionit, ndaj aplikoni sa më shpejt! #pyetanen”m shkruhet në njoftim.

ambasada.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img