Partizani me 5 të infektuar 'braktiset' nga trajneri, vëllai Edi Ramës “ngjesh” maskën anti-covid dhe zbret në pankinë (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 23:23 10-07-2020 Partizani me 5 të infektuar 'braktiset' nga trajneri, vëllai Edi Ramës “ngjesh” maskën anti-covid dhe zbret në pankinë (FOTO) Olsi Rama

Ekipi i Partizanit është përballur sot në derbin me Tiranën, jo me pak, por pesë mungesa për shkak të infektimeve me koronavirus.

E sikur të mos mjaftonte kjo, siç raportojnë portalet sportive, të kuqtë i ka braktisur edhe trajneri. Ai nuk ka pranuar të drejtojë ekipin e prekur nga pandemia.

Në një situatë të tillë, drejtori teknik Olsi Rama, vëllai i kryeministrit Edi Rama ka zbritur vetë në fushën e blertë. I pajisur me maskë gjatë gjithë kohës ai ka drejtuar ekipin nga pankina.

Derbi u mbyll në barazim, pas një goli të Tiranës në minutën e 2-të shtesë.

cdzdvdfberbveb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012763977050781
array(1) { ["section"]=> string(125) "partizani-me-5-te-infektuar-braktiset-nga-trajneri-vellai-edi-rames-ngjesh-masken-anti-covid-dhe-zbret-ne-pankine-foto-213488" }