Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Partive ‘nuk iu dalin’ shpenzimet mbi 1 mln euro, shtohet me 1 MILIARDË LEKË të tjera fondi për zgjedhjet e 25 prillit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

565418b2674c835fdfabf1f696bb53a7

Qeveria sot ka miratuar një fond shtesë për organizimin e zgjedhjeve të ardhshme të 25 prillit 2021.

Shtesa do të parashikohet nga buxheti i vitit 2021. Vendimi është firmosur nga kryeministri Rama dhe është publikuar në fletoren zyrtare.

Screenshot_23.jpg

Më herët ishte vendosur nga KQZ që të shpërndahen një fond prej 140 milionë lekë të reja, partive politike për vitin 2021.

tabela.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img