Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Partitë evropiane socialiste flasin shqip: Suksese Rama, je i vetmi që mund të drejtosh vendin drejt BE

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partitë evropiane socialiste (PES) kanë folur shqip dhe i kanë shprehur suksese Partisë Socialiste dhe kryeministrit Edi Rama në zgjedhjet që do të zhvillohen nesër.

Dorina Kuka, ka bërë “retweet” urimin e PSE, ku i uron suksese PS. Partia evropiane e socialisteve shkruan se Edi Rama dhe PS janë ata që e çuan në pragun e BE vendin dhe që ata mund ta integrojnë Shqipërinë në Be.

“I urojmë sukse PS dhe liderit të tyre Edi Rama në zgjedhjet nesër. Ata e sollën Shqipërinë në pragun e BE dhe ata janë të vetmit që mund ta çojnë vendin brenda,” thuhet në postim.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img