Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Partia Socialiste thellon avantazhin në Tiranë, numërohen 91 qendra votimi në kryeqytet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Socialiste ka arritur të thellojë avantazhin në Tiranë, pasi janë numëruar 91 nga 1243 qendra votimi në total.

Sipas përditësimit të fundit të KQZ-së, PS ka arritur të marrë 15427 vota, e ndjekur nga Pd me 10541 dhe LSI me 1817 vota.

E vështirë do të jetë për partitë e vogla që të sigurojnë një mandate deputeti në kryeqytet, pasi deri më tani kanë marrë shumë pak vota.

Qarku Tiranë, numëruar 91 nga 1243 Qendra Votimi

PS  15247
PD  10541
LSI  1817

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img