Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Partia Socialiste shpall anëtarët e rinj të asamblesë, ja lista e plotë

Shkruar nga Newsbomb

Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, ka shpallur fituesit e anëtarëve të rinj të asamblesë së PS-së, pas numërimit të plot 1500 votave nga delegatët e kësaj partie.

“Është vijim i proceseve zgjedhore në gjithë vendin, realizuar me transparencë të plotë dhe me garë. Dëshmon një transformim rrënjësor i forcës sonë politike dhe konfirmon se PS është e do të mbetet forca politike më demokratike në vend”, tha Klosi.

Qarku Shkoder

Violeta Staka

Agim Shima

Kujtim Prroni

Xheni Halili

Majlinda Lacaj

Nertila  Bajrami

Sabrije Cela

Adriatik Cekaj

Mark Zhuri

Marash Kolaj

Franka Toplana

Qarku Kukës

Elmira Braha

Bukurie Hoxha

Astrit Cengu

Ylber Duraku

Gjerovica Cakraj

Flamur Thaqi

Qarku Lezhë

Merjeme Delishi

Nevila Lika

Eduard Ndreca

Eraldo Smaci

Marie Biba

Aleksander Dodaj

Frederik Perdoci

Kristo Martinaj

Qarku Dibër

Muharrem Rama

Arben Keshi

Alma Selami

Festime Mjeshtri

Rina Hasmeta

Adhurim Lika

Flamur Meta

Valbona Kola

Suzana  Pasha

Qazim Gjoni

Qarku Durrës

Anila Kapedani

Natasha Paco

Jolanda Mustafaraj

Roland Xhelilaj

Ardian Cela

Afrim Bakaj

Shpresa Domi

Indrit Buka

Gjon Bardhi

Besa Heta

Qarku Fier

Nevila Doko

Evis Sema

Fatbardha Merkaj

Luiza Strati

Baftjar  Zeqaj

Ervin Bushi

Xhevit Bushaj

Andjus Olldashi

Themion Mile

Elida Gjermeni

Lindita Buxheli

Eriselda Safa

Gentjan Nushi

Afrim Dedej

Artur Cobani

Ana Nako

Avdi Snalla

Lllazar Vodo

Artan Velcani

Klarita Semanjaku

Afrim Plaka

Ermira Buzi

Nevila Voshtina

Nexhmi Sulaj

Qarku Berat

Valbona Zylyftari

Arisa Toska

Fadil Nasufi

Pelivan Sina

Sybi Shehu

Eglantina Gjika

Fatlli Adilaj

Lorena Kordha

Luljeta Xhaja

Fatos Hasanaj

Qarku Elbasan

Arben Kamami

Bukurosh Stafa

Klevis Xhoxhi

Hektor çiftja

Desantila Tahiraj

Etleva Mezini

Aferdita Dervishi

Lorenc Tosku

Kadri Kycyky

Mirela Muçaj

Endri Pepa

Alketa Bici

Dritan Bici

Brixhilda Biçaku

Rrapush Tola

Nuri Belba

Rina Bogdani

Qarku Korçë

Ana Verushi

Erjon Nexhipi

Irena Kallço

Petrika Tollkuçi

Anxhela Taho

Erjon Thengjilli

Elona Katiraj

Genti Berberi

Florenc Tabaku

Jona Vina

Pranvera Begolli

Gerta Nallbati

Genti Lakollari

Astrit Agastra

Luiza Cipo

Jorgji Qirjazi

Qarku Gjirokastër

Ismail Zeko

Shpetim Novi

Argjiro Muho

Dino Selimi

Matilda Cela

Taulant Rama

Anxhela Hoxha

Dhimiter Toli

Adelina Jahollari

Dhimitraq Zoto

Qarku Vlorë

Alma Bakiu

Anila Hitaj

Frosina Londo

Laura Ferhati

Nertila Selamaj

Anduel Tahiraj

Koço Kokedhima

Shkelqim Sinanaj

Ted Nasto

Katina Nelaj

Ardit Xhafaj

Margarita Gjini

Jonida Abduli

Kasriot  Shkrepa

Ilda Boçi

Sotir Davella

Altier Xhaferri

Qarku Tiranë

Alketa Hila

Blerina Doracaj

Ogerta Manastirliu

Violeta Sinoimeri

Gerta Lubonja

Kozeta Fino

Elisa Spiropali

Klotilda Ferhati

Anila Shehu

Mirvjena Xhema

Gjinovefa Kadriu

Liri Qoshi

Alma Skenderaj

Trendelina Jaku

Artan Lame

Alfred Dalipi

Krenar Canollari

Adriatik Kupi

Arben Seferi

Arbian Mazniku

Rudolf Xhillari

Ervin Shehaj

Stefan Cipa

Azbi Arapi

Eridian Salianji

Gent Myrtaj

Arli Naska

Sad Vorpsi

Elona Gjebrea

Entel Agolli

Gerta Xhakollari

Fabiola Leshi

Shpend Barameta

Irma Demrozi

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese