Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Partia Socialiste “rrëmben” edhe Libohovën, LSI ulje të ndjeshme në këtë zonë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Procesi i numërimit vijon në qytetet e Shqipërisë, bashkia Libohovë e ka përfunduar atë.

Sipas rezultateve në këtë bashki fituese ka arritur të dalë Partia Socialiste duke u ndjekur më pas nga Partia Demokratike.

PS ka arritur të fitojë me 1154 vota, e ndjekur nga PD e cila ka mundur të sigurojë 901 vota dhe LSI ka marrë 201 vota.

Krahasim me vitet e kaluara Lëvizja Socialiste për Integrim ka pësuar një ulje në këtë zonë me 218 vota.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img