Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Partia Socialiste ‘rekruton’ edhe Kastro Zizon, shfaqet krah Veliajt dhe i dhuron një çantë shpine

spot_img

Lajme të ngjashëm

38883b449b94ddba1143ed03d285fc95

Ditën e sotme kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka zhvilluar një takim në njësinë nr.4 në Tiranë.

Këtë herë krah Veliajt u shfaq një tjetër personazh nga bota e muzikës, këngëtari Kastro Zizo, i cili i dhuroi edhe një çantë shpine kryebashkiakut.

“Edhe unë dua të jem brenda njerëzve që janë po aq dinamik sa unë. Suporti im është maksimal dhe jo vetëm. Shumë nga ata njerëz në një projekt artistik që jam suportuar, kishin bindje të djathta. Kur secili është ndjerë i ngopur, ka reflektuar me veten, ore dale, këtë që kisha nevojë, ky po ma jep edhe pse s’është e partisë time. Suporti është maksimal. Lal, ti e di që jam njeri i surprizave, është kollaj të bësh biznes në Shqiëpëri. Unë arrita që të kem brandin tim të çantave, lali kjo është një dhuratë për ty. Faleminderit shumë dhe fitore!“, tha Kastro Zizo ndër të tjera.

Kujtojmë që kryebashkiaku Veliaj ka grumbulluar për fushatën e PS-së  emra të njohur të botës artistike, si Valbona selimllari, Gazmend Paja, Landi Hysi apo Vikena Kamenica.

Më shumë

spot_img