Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Partia Socialiste kryeson bindshëm zgjedhjet, Edi Rama reagon për herë të parë: “Po punove fort ia del”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama reagon për herë të parë për rezultatin e numërimit të votave të zgjedhjeve të 25 prillit. Përmes një shprehje të Michael Jordan, Rama duket se komenton indirekt dhe rezultatet e PS.

“Mirëmëngjes. Po punove fort ia del. S’ka rrugë të shkurtra në jetë – Michael Jordan”, shkruan Rama dhe ndan foton e mëposhtme.

Kujtojmë se, Partia Socialiste deri në përditësimet e orës 07.11, të publikuara nga KQZ, kryeson bindshëm garën me 670.609 vota, ose e përkthyer në mandate, në 72 të tilla. Procesi i numërimit është në fazën e fundit dhe në disa qarqe kryesore si Elbasani, Fieri, Vlora e Durrësi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img