Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Partia e Lirisë zgjedh drejtuesit e rinj të strukturave, Tedi Blushi Sekretar i Përgjithshëm

Lajme të ngjashëm

Partia e Lirisë ditën e sotme ka zgjedhur drejtuesit e rinj të strukturave. Drejtues që do të jenë deri në mbledhjen e Konventës Kombëtare.

Bëhet me dije se me propozim të kryetarit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta dhe të zëvendëskryetarit, Agim Nesho, Komiteti Organizativ zgjodhi sot drejtuesit e rinj të strukturave deri në mbledhjen e Konventës Kombëtare:

1.Tedi Blushi – Sekretar i Përgjithshëm

2.Endrit Braimllari – Sekretar Organizativ

3.Floida Kërpaçi – Sekretare për Marrëdhëniet Ndërkombëtare

4.Silva Caka – Sekretare për Marrëdhëniet me Publikun

Më shumë