Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

‘Partia e Laertëve’, ironia e Edi Palokës: Rama pallohet me kokainë, policia arreston Aleksandër Gjokën

Lajme të ngjashëm

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar pas arrestimit të këngëtarit Aleksandër Gjoka.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Paloka ka shkruar me ironi se policia paska kapur ‘kriminelin’ duke iu referuar këngëtarit të njohur Aleksandër Gjoka.

Ndër të tjera nënkryetari i PD ka nënvizuar se ndërsa kryeministri i vendit pallohet me kokainë dhe i ka bërë të gjitha të zezat shqiptarëve, Sandër Lleshi arreston Sandër Gjokën duke e nxjerrë njoftimin sikur të kenë arrestuar ndonjë kriminel të rrezikshëm.

Postimi i plotë:                                          

E paskan kapur “kriminelin” … Policia nxjerr njoftim se paska arrestuar Aleksander Gjoken pasi e ka gjetur me 0.66mg alkool !!!

Te turpshem !

Qenka kapur Sandri me 0.66 miligram alkool…!!!

Ketu kryeministri i vendit pallohet me kokaine dhe po i ben gjithe te zezat e mundshme shqiptareve, Sander Lleshi arreston Sander Gjoken ! Nxjerrin dhe njoftim sikur te kene arrestuar ndonje kriminel te rrezikshem.

Te pafytyre. Partia e laerteve…


Më shumë