Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Partia Demokratike “gol” në minutë të fundit, merr Klosin me 36 vota më shumë se PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfundon procesi i votimit edhe në Klos.

Sipas rezultateve të publikuara fituese ka rezultuar Partia Demokratike me 36 vota më shumë se Partia Socialiste.

PD ka arritur të mbledhë 2738 vota, PS 3702 vota dhe LSI me vetëm 171 vota.

Rezultatet:

PD:  3738 vota

PS: 3702 vota

LSI: 171 vota

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img