Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Partia Demokratike deklaratë për mediat: Qytetarë shqiptarë, dilni për të votuar dhe për të vendosur, po shohim entuziazëm anë e mbanë vendit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëdhënësja e Partisë Demokratike Floriana Garo u ka bërë thirrje qytetarëve shqiptarë që të dalin për të votuar dhe për të vendosur.

Përmes një deklatare për mediat ajo ka thënë se shikon një entuziazëm anë e mbanë Shqipërisë ndërsa ka thënë se sot duhet të votojnë për të ardhmen e fëmijëve dhe vendin tonë.

“Falenderojmë nga zemra të gjithë qytetarët e Shqipërisë të cilët sot marrin përgjegjësinë për fatin e tyre dhe dalin për të votuar. Njëherë në 4 vite, ne kemi mundësi të vendosim për rrugën që do të ndjek vendi ynë në 4 vitet e ardhshme.

Qytetarë shqiptarë, dilni për të votuar dhe për të vendosur. Kjo është një ditë e madhe për Shqipërinë dhe demokracinë tonë. Është koha që të gjithë të dalim dhe të votojmë. Ne shohim një entuziazëm anë e mbanë Shqipërisë. Dilni dhe votoni për të ardhmen tuaj, për fëmijët tuaj, për vendin tonë”,- tha Floriana Garo.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img