Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Partia Demokracia Sociale e Paskal Milos tërhiqet nga zgjedhjet e 25 Prillit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a64532b59016c1de1c42f291e0a41fa0

Partia Demokracia Sociale e Paskal Milos tërhiqet nga zgjedhjet e 25-Prillit.

Mësohet se vendimi për tërheqjen nga zgjedhjet ka ardhur pas dështimit të negociatave me partitë e majta.

“Tërheqja ka ndodhur për shkak të dështimit të negociatave me faktorët poltitikë të së majtës”,- ka thënë Milo.

Kujtojmë se Paskal Milo ishte në negociata me Partinë Socialiste dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim, por nuk ka arritur që të sigurojë një marrëveshje me ta. 

Ai ka thënë për Report Tv se angazhimi i tij në politikë do të vazhdojë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img