Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Parkoi BMW si ‘pasha’ para Teatrit, Flamur Noka e pëson keq, policia i vë gjobë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

a992b2070bb56fd28bd0a94df64c6540

Ish-deputeti i PD Flamur Noka ka marrë një gjobë të majme ditën e sotme pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Ai ka parkuar makinën tip “BMW” para Teatrit Kombëtar duke sfiduar hapur policinë bashkiake.

Por kjo e fundit i kanë vënë gjobë prej 1000 mijë lekësh te reja.

Siç shihet dhe nga dokumenti, gjoba është vënë ditën e sotme rreth orës 13: 50 te Pedonalja, pra pranë Teatrit Kombëtar.

47d495e0-406d-4006-bf57-92abb2039fa5.jpg

Më shumë

spot_img