Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Paret lumë" në dasmën shqiptare, Bes Kallaku dhe Mateus Frroku "mbulohen" me dollarë, këngëtari merr fshesën t'i mbledhë (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
"Paret lumë" në dasmën shqiptare, Bes Kallaku dhe

Pamjet e mësipërme i përkasin një dasme shqiptare, e bërë këtë fundjavë. Këngëtarët Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë qenë të ftuar për t'i zbukuruar ditën e tyre më të rëndësishme çiftit të ri, e për këtë duket se janë shpërblyer mirë.

Dollarët "derdhen lumë" mbi kokat e tyre, sa nga dasmorët që kërcejnë rreth çiftit e sa nga miqtë e familjarët që ndodhen në katin e dytë. Pamjet janë publikuar nga vetë këngëtari Mateus Frroku, i cili me humor merr një fshesë gjatë dasmës dhe mbledh paratë e hedhura.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese