Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Parashutisti bie në det, shpëtohet nga pushuesit në plazhin e Qerretit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një parashutist ka humbur kontrollin në ajër dhe ka rënë në det në plazhin e Qerretit. Turistët aty e kanë parë që ai po i afrohej detit më shumë seç duhej dhe janë vënë në gatishmëri.

Sapo ka rënë në ujë, pushuesit kanë vepruar menjëherë për mos e lënë të mbytet.

Siç shihet dhe në foto, shumë plazhistë i kanë shkuar pranë menjëherë dhe e kanë ndihmuar që parashuta mos ta pengonte, pasi ngjarja mund të kishte marrë tjetër rrjedhë.

Më shumë

spot_img