Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Parashikimi për nesër: Temperaturat ulen deri në -7 gradë celcius

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë pritet të përfshihet nga temperatura të ulëta gjatë ditës së nesërme, sipas parashikimit të motit nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era gjatë ditës së nesërme do të jetë e lehtë, por temperaturat e ulëta mund të shkaktojnë ngrica në rrugë.

Ditën e mërkurë në vend do të vijojë ndikimi i masave ajrore të ftohta të cilat do të sjellin ngrica në rrugë. Moti përgjithësisht do të jetë i kthjellët me kalime vranësirash të pakëta. Era, do të fryjë nga kuadrati i veriut e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet duke u shoqëruar me valëzim në dete të forcës 2 dhe 3 ballë. 

Temperaturat parashikohen:

në zona malore -7 deri 4°C

në zona e ulëta -3 deri 10°C

në zona bregdetare 0 deri 12°C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img