Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit: Zyrtarisht në vjeshtë, ulen ndjeshëm temperaturat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e enjte ndikimi i masave ajrore të qendrueshme do të sjellë në vend mot me kthjellime e vranësira deri në orët e paradites.

Më tej moti do të vijojë i kthjellët në të gjithë vendin. Era do të fryjë nga verilindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 3dhe 4 ballë.

Temperaturat parashikohen:

zonat malore 7°C deri në 24°C

zonat e ulëta 11°C deri në 29°C

zonat bregdetare 13°C deri në 28°C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img