Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, zbuloni surprizat për sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

cfa334040091accea974ee26e57a839d

Vendi ynë do të vijojë gjatë paradites të mbetet në kushte atmosferike të paqendrueshme me kthjellime dhe vranësira të dendura.

 

Por mesdita sjell shtim të vranësirave kryesisht në rajonin jugor dhe juglindor, ku rrezikohen shira lokalë si dhe reshje të pakta dëbore.

Sipas Meteolab era do të fryjë me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -3 në 14 gradë.

Më shumë

spot_img