Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

8840a44c66c301f692104ee8e7f6502e

Edhe ditën e sote moti pritet të karakterizohet nga temperatura në larta.

Sipas asaj që parashikon IGJEUM, në zonat e ulëta termometri do të arrijë sërish 36 gradë,

Parashikimi:

Sot nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 35 °C

në vendet e ulëta: 23 / 36 °C

në vendet malore: 16 / 29 °C.

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet.

aah.jpg

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img