Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

58eeb90ed93b5eb72507bed422010cdf

Insitituti i Gjeoshkencave parashikon që ditën e sotme nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot (e martë, dt.06) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 29 °C

në vendet e ulëta: 17 / 32 °C

në vendet malore: 14 / 26 °C.

ERA

Sot (e martë, dt.06) era do të vazhdojë të fryjë mesatare deri e fortë, veçanërisht gjatë pasdites së sotme, në zonat malore jugore dhe në bregdet.

auto_m21565041100.jpg

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img