Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, zbuloni si pritet të jetë sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2d71e683ad1b58565b1e7701e3d6db60

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit priten reshje lokale të dobëta (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Por, në zona të kufizuara të qarqeve, gjatë pasditeve reshjet mund të jenë në formë shtrëngate, kryesisht në terrenet malore (dhe ato pranë tyre).

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 34 °C

në vendet e ulëta: 22 / 37 °C

në vendet malore: 17 / 31 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

auto_m21562189308.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img