Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit: Vija bregdetare nën ‘pushtetin’ e diellit, zonat malore me reshje lokale shiu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8e83fd15f39e50cd0ac436366255b4bf

Sot dhe nesër moti parashikohet kryesisht i kthjellët përgjatë vijës bregdetare.

Vranësirat do të bëhen prezente në orët e mesditës përgjatë relieveve malore duke u pasuar nga reshje shiu të karakterit lokal.

Era do të jetë nga veriperëndimi 1-8m/s, e cila hera-herë përgjatë vijës bregdetare do të fitojë intensitet deri në 15m/s

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

-në bregdet: 20 / 33°C

-në vendet e ulëta: 18 / 36°C

-në vendet malore: 15 / 31 °C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img