Hapësire reklamuese

Aktualitet

Parashikimi i motit për këtë javë, ja kur kthehen temperaturat e larta

Shkruar nga Newsbomb
Ilustruese

Edhe dita e hënë do të jetë me mot mjaft të ftohtë, me intervale të gjata kohore me diell dhe ndonjë vranësirë kalimtare.

Sinoptikanët parashikojnë që reshje atmosferike nuk pritet të ketë.

Ndërsa të mërkurën pritet të rikthehen temperaturat e ngrohta që do të vazhdojnë për të paktën 1 javë.

Sipas mateorologëve, pas ditës së martë pritet të ketë temperatura pranverore.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese