Hapësire reklamuese

Aktualitet

Parashikimi i motit për datën 2 nëntor 2023

Shkruar nga Newsbomb
Parashikimi i motit për datën 2 nëntor 2023

Për ditën e Enjte vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme.

Moti parashikohet me alternime vranësirash si dhe kthjellime pas orëve të mesditës. Reshjet e shiut do të jenë prezente që në orët e para të mëngjesit me intensitet të ulët e deri mesatar në formën e shtrëngatave me shkarkesa elektrike.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-jugperëndim me shpejtësi mesatare 1-8m/s, ndërsa përgjatë vijës bregdetarë fiton shpejtësi deri 11m/s. Valëzimi në dete do të jetë i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 8 deri 21°C

në zonat e ulëta 11 deri 22°C

në zonat bregdetare 13 deri 24°C

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese