Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, mësoni surprizat për sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti vijon kryesisht i kthjellët në të gjithë vendin deri pas mesditës kur vranësira kalimtare shfaqen në pjesën më të madhe të tij. Pasditja vijon me kthjellime e vranësira kalimtare. Më të shpeshta vranësirat paraqiten në qendër dhe zonat Jugore.

Sipas Meteoalb era do të fryjë me shpejtësi 20 km/ h nga drejtimi Lindor deri në mesditë ku era bëhet Veriperëndimore duke krijuar në det dallgëzim të ulët.

Temperaturat e ajrit vijojnë thuajse konstante në mëngjes dhe mesditë, përjashtuar një rënie të lehtë në zonat Jugore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img