Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

771af4094070866bce5e39022a06c4f9

Gjatë ditës së sotme do të kemi mot kryesisht të kthjellët por të ftohtë.

Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e para të mëngjesit përgjatë luginave.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës në veriperëndim dhe përgjatë zonave luginore në veri ( kryesisht në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë) erë e vrullëshme  15-20m/sek.

auto_parashikimiiii1605996734.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img