Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

44a0bb0ea4be1b0dcd53a40c3a412cac

Sot pasdite priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale pritet të shënohen në vendet e ulëta 27°C, ndërsa ato minimale në vendet malore 11°C.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 25°C

në vendet e ulëta: 14 / 27°C

në vendet malore: 11 / 22 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

102840886_1704475356372970_8413240177314471390_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img