Parashikimi i motit, mësoni si do jenë temperaturat sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:04 09-04-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do jenë temperaturat sot Foto ilustruese

Dita e sotme pritet të karakterizohet nga mot i mirë dhe pa raeshje.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperatura minimale pritet të shënohet në vendet malore me 1 °C, ndërsa ajo maksimale do të shënohet në vendet e ulëta, 21 °C.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 20 °C

në vendet e ulëta: 7 / 21 °C

në vendet malore: 1 / 15 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

92811926_1647506445403195_8956381717090795520_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092160701751709
array(1) { ["section"]=> string(61) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-jene-temperaturat-sot-201925" }