Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

988ce2a221bc3e475de32cf01618058e

Ditën e sotme priten reshje të dobëta në disa qarqe, të cilat mund të shoqërohen edhe me rrufe.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale pritet të regjistrohen në vendet e ulëta 34°C, ndërsa ato minimale në vendet malore 14°C.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 31°C

në vendet e ulëta: 16 / 34°C

në vendet malore: 14 / 30°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

106350716_1723843947769444_1701465984797619437_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img