Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

39a0efd7ee983bd124b40bb6bb8289a8

Situatë të paqëndrueshme parashikohet të ketë pjesa më e madhe e vendit ditën e sotme, por kjo do të jetë e përkohshme.

Temperaturat do të jenë sërish të larta.

Në ditët në vijim, do të mbizotërojë dielli dhe vranësirat përgjatë maleve.

Era, përgjithësisht do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e përkohësisht gjatë orëve të mesditës mesatare në bregdet. Era, parashikohet të jetë e vrullshme gjatë ditës së mërkurë.

auto_118295681_989944981444841_6379009936525516340_o1598304422.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img