Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

221bc15deae5cd092e33e22150a223cd

Ditën e merkurë do të karakterizohet nga një mot i kthjellët. Vranësirat do të jenë të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore në orët e mesditës.

Sipas Shërbimit Meterologjik, era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-8 m/s, e cila hera-herës do të fitoj intensitet deri në 20m/s kryesisht në veri, përgjatë zonave luginore dhe vijës bregdetare.

Temperaturat parashikohen me rënie në vlerat minimale.

Me konkretisht temperaturat parashikohen:

zonat malore 14°C deri në 30°C

zonat e ulëta 15°C deri në 34°C

zonat bregdetare 17°C deri në 34°C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img