Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Parashikimi i Hajdarit: Këta janë kandidatët që mund të “thyejnë” listën në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Konstitucionalisti Shkëlqim Hajdari ka folur ditën e sotme për zgjedhjet e 25 prillit, ku u ndal te renditja e kandidatëve në lista.

Sipas tij, janë disa kandidatë në Tiranë nga PS dhe Pdq ë mund të thyejnë listat, pasi janë të vendosur në zona jo të sigurta.

Ai tha se Tahir Muhedini, Gent Strazimiri, Gent Muça dhe Mimi Kodheli mund të marrin më shumë vota se herësi dhe të fitojnë mandatin e deputetit.

“Unë shpresoj që Tirana të ketë thyerje, Tahir Muhedini është një mik i shtëpisë time, shpresoj është ish drejtuesi i PDIU. Mendoj që ai do e thyej listën, edhe zoti Strazimiri që është vendosur poshtë. Gent Muça, një futbollist ekselent. Mimi Kodheli që mund të thyej listën. Ata që do të thyejnë listën do të jenë deputetë që i ka zgjedhur publiku”, tha Shkëlqim Hajdari në “Kjo Javë”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img