Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Parashikimi i Edi Ramës: Ilir Meta dhe Sali Berisha do jenë bashkë në zgjedhjet e 6 Marsit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka parashikuar se Sali Berisha dhe Ilir Meta do të jenë së bashku në zgjedhjet e 6 Marsit dhe do të zgjedhin kandidatë të përbahskët.

Ai tha se është 100% i bindur se Ilir Meta do të jetë pjesë e këtyre zgjedhejve, por shtoi se zgjedhjet e tyre do jenë vetëm bravaxhinj dhe qysqixhinj.

:Përballë do të kemi brava, vare dhe jam i bindur 100% që do futet edhe ky, Ilir Meta. Madje mend tani që “non grata” do bashkohet me Ilir Metën, Ilir Meta është grata dhe “non grata”, do jenë bashkë atje. Këta do zgjedhin bravaxhinj, qysqixhinj. Ilir Metën e ke me Saliun, i ke bashkë të dy”, tha Rama.

Më shumë
spot_img
spot_img