Parashikimet e frikshme të Baba Vangës për 2020-ën!

Publikuar tek: bota, më 12:38 25-12-2019 Parashikimet e frikshme të Baba Vangës për 2020-ën! Foto ilustruese

Baba Vanga, e quajtur si profetja e verbër bullgare, ndonëse ka ndërruar jetë në 1996-ën, profecitë e saj vijojnë të “shokojnë” botën.

Së fundmi në mediat perëndimore kanë qarkulluar disa parashikime të reja, të presupozuara se janë bërë nga Baba Vanga për vitin 2020.

Sipas këtyre parashikimeve, gjatë vitit të ardhshëm presidenti amerikan Donald Trump do të diagnostikohet me tumor në tru, sëmundje që do ta lerë të shurdhër por mund edhe t’i shkaktojë vdekjen.

Ndërsa për presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, parashikimet e Baba Vangës thonë se dikush nga brenda Kremlinit do të tentojë ta vrasë.

Parashikimet e Baba Vangës thuhet se shkojnë deri në vitin 5079.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRAGJIKE në Francë: Mbyten në lumë vëlla e motër shqiptarë, reagon zv.kryeministri
BABAGJYSHI-HAJDUT që po çan rrjetin: Vodhi bankën dhe doli të falte paratë në rrugë, me shprehjen festive ‘Gëzuar Krishtlindjet’ »
Article Logic
Execution time: 0.010982036590576
array(1) { ["section"]=> string(57) "parashikimet-e-frikshme-te-baba-vanges-per-2020-en-190333" }