Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Enj
26 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
27 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Parandaloni më mirë se të kuroni! NOVAL Diagnostik mendon për shëndetin tuaj

Lajme të ngjashëm

Shëndetit tonë herë pas here i duhen kontrolle mjekësore për të parë parametrat si dhe për të parandaluar sëmundjet që në fazat e para për këtë ka menduar, Noval Diagnostic.

Rrjeti i laboratorëve me standardet më të larta në rajon ku do të gjeni staf të specializuar, shërbim elitar dhe teknologjinë e fundit për kryerjen e të gjitha analizave.

Në këtë pranverë në çdo laborator Noval mund të kryeni analizat dhe paketat e kontrollit me ulje të konsiderueshme.

Paketat e check up për femra dhe paketa e check up meshkuj për vetem 5700 lek

Paketa për kontrollin e anemisë

Paketa për kontrollin e plotë të tiroides

Paketa për kontrollin e diabetit, kontrollin e melçisë dhe kontrollin e zemrës

Tek laboratorët Noval do të gjeni edhe mjekun specialist për interpretimin e analizave tuaja dhe ndjekjen periodike.

Rezultat e ekzaminimit i merrni për një kohë shumë të shkurtër duke skanuar barkodin në faturë, nëemail ose në numrin tuaj të telefonit pa qenë nevoja që të paraqiteni sërish në laborator.

Besoji shëndetin tuaj, më të mirëve

Noval Diagnostic

Më shumë