Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Paralajmëron Presidenca: Ilir Meta konferencë të jashtëzakonshme sot! Funksionarët e drejtësisë dhe policisë ta ndjekin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenca, përmes zëdhënësit Tedi Blushi lajmëron se Ilir Meta do të dalë sot në një konferencë të jashtëzakonshme.

Sipas Blushit, në qendër të konferencës do të jenë krimet zgjedhore, ndërsa kreu i shtetit kërkon që zyrtarët e drejtësisë dhe të policisë ta ndjekin drejtpërdrejt në orën 11.30.

“Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, do të zhvillojë sot në ora 11:30, një konferencë të jashtëzakonshme për mediat për parandalimin e krimeve të mëtejshme zgjedhore.

Thirrje të gjithë funksionarëve të drejtësisë dhe të policisë për të na ndjekur live”, njofton Presidenca.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img