Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Paralajmëron gazetari: Prokurori Hajdarmataj mund të arrestohet, ja arsyeja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Kastriot Myftaraj, i ftuar në Ora News ka paralajmëruar arrestimin e mundëshëm të Prokurorit Besim Hajdarmataj.

albsig

spring

Sipas gazetarit ky arrestim do të vij me kërkesë të kryeministrit, për shkak të çështjes së një dosje kokaine.

“Në këtë moment Hajdarmataj u faktarizua artificialisht, çështje e tij u zhgjidh. Investimi që bën Kryeministri të dalë dhe të flasë në atë mënyrë dhe zgjodhi të dalë në ring për një prokuror të shkarkuar. Hajdarmataj mund të arrestohet. Nëse ai ka bërë  mbylljen e një dosje të kokainës, siç tha kryeministri në kuvend sot atëherë ai mund të arrestohet. Këtu vazhdohet të luhet me kode mafioze”, u shprerh Myftaraj

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img