Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.3kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
14 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Ikni urgjent nga Shqipëria! Këtu do të bëhet kasaphanë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, ka bërë një paralajmërim të fortë, pasi u shpreh se në Shqipëri do të bëhet kasaphanë.

Ai u bëri thirrje qytetarëve që të largohen urgjent nga Shqipëria drejt Europës Perëndimore, pasi nuk e kanë idenë se çfarë do të ndodhë këtu.

“Bëni gati çantat dhe ikni të gjithë ata që më ngjajnë mua. Nuk jua them kot. Nuk e imagjinoni dot se çfarë pritet të ndodhë këtu. Të gjithë ju që s’ndjeheni këtu fare, urgjent. Do të bëhet kasaphanë. Duhet të ikin në Europën Perëndimore. Të gjejnë mundësinë të ikin. Nuk mund ta imagjinoni se çfarë do të ndodhë në këtë vend”, tha gazetari.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img