Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Parakalim i gabuar, përplasen tre makina në Laç, dy të rinjtë nisen drejt Traumës (FOTO)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c170d3b9516efc60dc46f874fc5aff0d

Një aksident i trefishtë ka ndodhur ditën e sotme pranë kryqëzimit të Patokut në afërsi të Laçit.

Bëhet me dije se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy të rinj, të cilët janë dërguar menjëherë në spitalin e Traumës në Tiranë dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak i aksidentit të trefishtë ëshë bërë parakalimi i gabuar i njërit nga mjetet.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Screenshot_4_copy.pngScreenshot_4.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img