Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Parakalim i gabuar/ Automjetet përplasen “kokë më kokë” në Kurbin, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Milot të Kurbinit.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë plagosur dy persona.

Aksidenti ka ardhur si pasojë e një parakalimi të gabuar i njërit prej drejtuesve të automjeteve.

Të dy të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal të Lezhës, ku fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img