Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

“Paradite ‘invalid’ e lypës dhe masdite balerin”, shkodrani demaskon lypësin e qytetit (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Klod Zhivani ka sjellë në vëmendjen e publikut rastin e një qytetari shkodran i cili ditën prezantohet si “invalid” teksa kërkon lëmoshë rrugëve të Shkodrës, ndërsa natën heq patericat dhe shijon muzikën në lokalet e qytetit.

Në një video të publikuar nga vetë ai ky person shihet teksa bërtet dhe kërkon ndihmë nga qytetarët të cilët të prekur nga ajo çfarë shohin i japin disa qindarka.

Gjithashtu në pamjet e sjella ga gazetari po i njëjti person natën shihet teksa kërcen sikurse mos kishte asnjë problem dhe shijon muzikën në lokalet e Shkodrës.

“Paradite “invalid” e lypes, masdite balerin
Ne Shkoder e njohin tan qyteti per te vetmen arsye sepse te trishton me britmat e tij. Therret e bertet ne mes te rruges sikur ka tana fatkeqesite e botes. Shqeteson cdo kalimtar e cdo njeri ne lokale, ne pune apo shtepi.
Ne darke, kthehet ne balerin. I denje per “Dancing ëith the stars”
Policia e rendit po run facebook-un ndersa policise bashkiake i kalon poshte dritareve te Voltanes. I nxjerr gjumin edhe punetoreve te bashkise.
Qytet qe vazhdon e flen.
Qeveria e bashkia vazhdojne tia helmojne gjakun me valium”, shkruan Zhivani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img