Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

“Paracaktimi i Kreut të ri të SPAK nga qeveria është shqetësuese”, deputeti i PD: Çdo ndryshim tani është ndërhyrje në hetimet në proces

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PD, Gazment Bardhi thotë se lajmet për paracaktimin nga Qeveria të Kreut të ri të SPAK janë shqetësuese.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Bardhi shkruan se SPAK ka nevojë për mbështetje dhe çdo ndryshim në këtë moment do të ishte ndërhyrje në hetimet që SPAK ka në proces, përfshirë megaaferën e inceneratorëve

“Lajmet për paracaktimin nga Qeveria të Kreut të ri të SPAK janë shqetësuese. SPAK ka nevojë për nxitje/mbështetje dhe çdo ndryshim në këtë moment do të ishte ndërhyrje në hetimet që SPAK ka në proces, përfshirë megaaferën e inceneratorëve”shkruan Bardhi.

 

Më shumë


spot_img
spot_img